online-kongre

ONLINE KONGRE

Online kongre, internet aracılığı ile gerçekleştirilen profesyonel kongrelerdir. Web Konferans firmamız ile online kongre hizmetlerinden en kaliteli şekilde yararlanabileceğinizi unutmayın.

Online kongre; katılımcıların oturum açtığı ve makaleleri okuduğu, diğer delegeler ve sunum yapan kişilerle tartışmalara girdiği, canlı sohbet ettiği ve dünyanın her yerinden insanlarla sorular sorabildiği ve etkileşime girebildiği etkileşimli bir hizmet olarak ifade edilebilir. Çalıştayların daha uzun sürmesi ve tartışmaların çok daha kapsamlı ve odaklanmış olması dışında fiziksel bir konferansa benzer bir yapıya sahiptir.

Online Kongrenin Avantajları

Online kongrenin sunduğu pek çok avantaj vardır. Söz konusu avantajlardan genel olarak aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

Online Kongre Uygun Fiyatlıdır

Online kongre son derece uygun fiyatlı bir şekilde sunulmaktadır. Çünkü seyahate ihtiyaç yoktur ve konaklama gerektirmez. Bu sayede çok daha uygun fiyatlar ile online kongreye katılım sağlanması mümkündür.

Geniş Zaman Seçenekleri

Online kongre ile istediğiniz zaman, internet bağlantısı olan her yerden kongrelere erişim sağlanması mümkündür.

Yüksek Düzeyde Katılım

Yüz yüze bir konferansa kıyasla çevrimiçi bir konferansa daha fazla insan aktif olarak katılır ve tartışmaların standardı genellikle daha yüksektir. Bu sayede çevrimiçi kongre hizmetleri ile hazırladığınız kongreye yüksek düzeyde katılım sağlayabilirsiniz

Katılımcıların Daha Geniş Dağılımı

Çevrimiçi kongre hizmetleri ile farklı bölgelerden de katılımcıların kongreye katılması sağlanabilir. Geleneksel konferanslar, katılımcıların seyahat etmeleri ve belirli bir yerde kalmaları gerektiği anlamına gelir.
Bu durum zaman alır ve nispeten daha pahalıdır. Ancak çevrimiçi bir konferans İnternet üzerinde olduğu için, katılımcılar konferansa dünyanın herhangi bir yerinden erişebilir ve bunu herhangi bir zamanda standart tarayıcı yazılımını kullanarak yapabilirler. Katılımcılar, mesai saatlerinden önce, sonra veya mesai saatlerinde diledikleri kadar az veya çok oturum açabilirler. Çeşitli konferans çalıştaylarına erişmek için onlara bir şifre verilir. İnternet erişimi olan herkes katılabilir

Profesyonel Online Kongre Hizmetleri

Firmamız Web Konferans, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi, bu avantajlardan yararlanmak için hemen harekete geçin.